Drama day 2018

Pärast edukat üritust. (Tiina Tunnel)

18.aprillil toimus RVG-s igakevadine maakonna 5.klasside ingliskeelsete näidendite päev Drama Day.  See on ainulaadne üritus, mis toimub vaid Rapla maakonnas ja sai alguse aastal 2005, tänavu seega juba kolmeteistkümnendat korda.

Valtu viies klass läks sel aastal suurele lavale etendusega “Mary Poppins Returns” (”Mary Poppins tuleb tagasi”). Prooviperiood oli väga mõnus, kõik “näitlejad” olid innukad ja harjutasid meeleldi.

Ja kui teed midagi hea tahtmise ja  rõõmsa meelega, siis on endal hea tunne õnnestumisest ja vaatajatel huvitav. Meie etendus pälvis palju kiidusõnu loo terviklikkuse, kostüümide ja muusikalise kujunduse eest.  Lisaks saime tunnustust (päris mitu kommikarpi) ka kaasesinejatelt koolidelt, kellele meie näidend väga meeldis. Ise tunnustasime kahe kooli väljapaistvamaid osatäitjaid (Pipi ja arst & hularõngakeerutaja). Parima häälduse  ja kiidukirja vääriliseks pidas žürii Katriina  ja Martini esitust.

Tore, et õp Anne kutsus meid esinema ka “Külalavale”, aitäh.

Aplaus õpetaja Tiinalt kogu näitetrupile!

„Mary Poppins Returns“

Tegelased: