Keemiaolümpiaadist.

On lõppenud järjekordne, 64. keemiaolümpiaad. Keemia olümpiaadi peetakse nii raskeks, et osalejaid oli vaid 6 koolist; Kohila Gümnaasium, Rapla Vesiroosi Gümnaasium, Rapla Ühisgümnaasium Märjamaa gümnaasium, Järvakandi Kool ja Valtu Põhikool. Niisiis ainult 2 põhikooli. Seda enam tuleb olla uhke nende tüdrukute üle, kes meie kooli esindasid ja tegid seda väärikalt.

Maksimum oli kõigis klassides 60 punkti

8. klassi arvestuses saavutas Õie Ellen Agu 1.koha  45,5 punktiga. Tugev töö oli ka Kristiinal, 5.koht ja 36,75 punkti.

9.klassi pingereas oli  1.koht Triin Satsi 52 punktiga, Riin  Satsi 3. koht 49 punktiga. Maite  Maido 9.koht , 40 punkti ja Agnes Palandi 13.koht, 27 punkti.

Ülesanded olid 9.klassil äraarvamist nõudvad, ühikute teisendamiste oskamist nõudvad ja  s.t seoste loomist ja kogu keemia tundmist.

Need on tüdrukud, kellel paigas loogiline mõtlemine ja suur töö tegemise võime ja tahe.

Jõudu edaspidiseks.