Kes otsib, see leiab!

30.märtsil 2017 toimus Rapla Kultuurikeskuses 5.-8.klasside õpilaste võistlusmängu „Netikirjariin“ lõpetamine.

Viiel korral toimus viktoriin Socrative keskkonnas, kus tuli vastata kirjanduse, eesti keele, kultuuri küsimustele ning ennast proovile panna infootsingus. Mängiti kahes vanuseastmes. 5. ja 6.klassid ning 7. ja 8.klassid.

5.klass saavutas VIII koha, meeskonnas olid Samuel, Arthur, Gregor ja Marilin.

6.klass saavutas X koha, meeskonnas olid Elise, Edith, Kaisa ja Stella.

7.klass saavutas VII koha, meeskonnas olid Lydia-Karmen, Anette, Getter ja Liisa.

8.klass saavutas I koha, meeskonnas olid Kärt, Säde, Õie-Ellen ja Kristiina.

Lõpumänguks tuli igal võistkonnal esitada reklaamiklipp teemal „Raamatukogus ÄRA…“. Selgus, et raamatukogus ei tohi süüa, juua, tantsida, ei tohi olla valjuhäälne, magada jne.

Reklaamiklippi võitjaks kõige nooremas vanuseastmes tulid 5.klassi õpilased Samuel, Marilin, Arthur ja Gregor.

Võitnud klippi saab vaadata Youtube´i LINGILT.

Võidukas 5. klassi võistkond koosseisus (vasakult) Kregor Ruusmaa, Arthur Zink, Samuel Hark ja Marilin Riisenberg ( )