Koolilava 2017 – šoppamisest ei saa ju ära tüdineda!

… juba järjestikuselt 12.korda toimus 13.aprillil 2017. Õpilasesinduse ettepanekul oli seekordne teema „SHOPPAMINE”.

Algklassid said enda etendatavat lugu harjutada juba varem, aga vanemad klassid tõmbasid oma alateema loosiga alles sama päeva hommikul.

Tulemused: algklassidest olid vahvamad lood 4.klassil („Kommipood” ja „Viis senti”) ning 3.klassil („Koerailm…”). Silmapaistvalt said oma rolliga hakkama Kirke Elvelt, Kätlin Kopli, Mari Pärnoja, Kristel Pärna, Maria Indira Murutar.

Vanematest klassidest sai suure „Annekese” ja rändmaski omanikeks 9.klass („Allahindlus”).

2.koha vääriliseks tunnistati 7.klass („Poodi luku taha jäämine”).

3.koha sai 6.klass („Tormijooks odavale kaubale”).

Tegelikult huvitavaid nägemusi ja meeleolukaid hetki oli igas etenduses, ka neis, mis pjedestaalile ei pääsenud. Kas oli mäng liiga arglik või ei  jõudnud hääl kuulajani- vaatajani. Aga iga kogemus rikastab.

Kohtunike kogult (Monika Hale, Marja-Liisa Sepman, Ats Kivik) said tunnustust Veli- Vallo Järvela, Stella Sepman, Anette Viin, Georg Metsallik, Markus Laurimaa, Säde Agu, Gerda Kukk, Rait Lohk ja Geimo Raudsep. Üldse oli märkimisväärselt palju vahvaid poisse! KIITUS!

Aulik zürii (kooseisus vasakult Marja-Liisa Sepman, Monika Hale ja Ats Kivik) otsust välja kuulutamas. (Merle Mihkelson)

Traditsiooniliselt andsid algklasside õpetajad üle ka oma tunnustused.

Õpetaja Hele-Mall  – kiirabi brigaad (Kaido Saar, Rain Viin)

Õpetaja Ebe  – müüja (Helena- Riin Rähni); Geimo Raudsep; 4.klass ja 6.klass

Õpetaja Merle   – Marilin Riisenberg (selge diktsioon)

Õpetaja Vilve  – Markus Anniko (müüja)

Õpetaja Anne   – Thomas Pärnoja (austas vanainimest)

Teatripäeval oli meie amfiibteatri laval 68 esinejat.

Ausalt: teater ruulib täiega!!!

Pilte üritusest näeb GALERIIST.