Jaanuar spordis

Jalgpall

Rapla maakonna põhikoolide 6.-9. klasside saalijalgpalli EV-tel saavutas poiste võistkond II koha ja tüdrukute oma III koha. Poistest võitis Järvakandi Kool ja tüdrukutest Kohila Mõisakool.

Võistkondades mängisid Egle Raudsep, Elise Kreuz, Renelii Lauri, Anett Viikmaa, Getter Metsallik, Helena Riin Rähni ja Maria Feklistova. Poistest Andreas Palandi, Markus Laurimaa, Karl-Thomas Zink, Georg Metsallik, Ats Kivik ja Sander Illipe.

Kergejõustik

TV- 10 olümpiastarti I etapil Kohilas saadi mitmeid auhinnalisi kohti. Marko Rutšs tuli nooremate poiste arvestuses nii kõrgushüppes (1.35) kui ka 60 m jooksus (8,8) II kohale. II koha võitlesid välja ka nooremate tüdrukute 60 m jooksus Katriine Kiara Roosi (9,0) ja Emma Aas kõrgushüppes (1.25) ning vanemate poiste 60 m jooksus (7,8) Samuel Hark.

TV- 10 Olümpiastarti II etapil tuli vanemate poiste kaugushüppes võitjaks Samuel Hark (5.19). Samuel saavutas veel ka kolmanda koha 60 m tõkkejooksus (10,3) . Nooremate poiste tõkkejooksus sai II koha Marko Rutšs (10,2). Nooremate tüdrukute seas oli Emma Aas neljas nii kaugushüppes (4.05) kui ka tõkkejooksus (11,3). Katriine Kiara Roosi oli kaugushüppes viies (4.01). Vanemate tüdrukute arvestuses oli Katriina Läll 60 m tõkkejooksus (12,9) neljas.

Tulemused leiab http://raplamsl.ee/index.php?page=87&date=2018-11