TV 10 algas taas

Kohilas toimunud TV-10 Olümpiastarti I etapil saavutas nooremate poiste seas Jako Rutšs kaks esimest kohta.

Jako võitis nii kõrgushüppe kui ka 60 m jooksu. Kõrgushüppes kordas ta kooli 11-12 aastaste rekordit 1.40. Auhinnalise koha saavutas vanemate poiste seas Samuel Hark, kes oli 60 m jooksus kolmas.  Väga tublilt võistlesid ka teised kooli esindajad Katriine Kiara Roosi, Katriina Läll, Marko Rutšs, Egle Raudsep ja Elise Kreuz.

Teisipäeval 12. detsembril toimus Rapla VG aulas Raplamaa parimate  koolisportlaste vastuvõtt. Meie koolist olid kutsutud jalgpallurid. Tütarlaste seas saavutati 2016/2017 õppeaastal EKSL meistriliigas II koht. Võistkonna eest mängisid Elise Kreuz, Egle Raudsep, Emily Kio, Liisa Link, Gerda Saks, Gerda Metsallik, Triin Satsi, Riin Satsi ja Agnes Palandi.

Vastuvõtule oli palutud ka Sander Illipe, kes kuulus Raplamaa U-16 jalgpallimeeskonda ja saavutas II liigas II koha.

TV 10 poodium Kohilas. (Andres Saks)