Vanavanemate päev 2017

Septembri algusele tagasivaadates on meeldiv tõdeda, et kooli alguse aega jääb selline kena päev nagu vanavanemate päev.

Meie korraldasime seda juba teist korda ning oli tore vaadata, et vanaemade-vanaisade huvi ei ole raugenud. Sel aastal külastas reedel 8. septembril kooli 25 vanaema ja vanaisa. Enamik oli küll terve päeva algklasside poolel, kuid tänu vanemates klassides õppivatele õdedele-vendadele või siis ka inglise keele tunnile, sattus mõni vanavanem ka teisele korrusele.

Selle aasta põnevaimaks uuenduseks oli robootikatund, kus soovijad said ise legoklotsidest sõiduki valmis meisterdada ning see ka läbi tahvelarvuti tööle panna. Juhendajaks oli õpetaja Merle.

Päeva lõpetuseks koguneti saali, kus ees ootas väike koogi- ja kohvilaud ning lühike kontsert, mille juhatasid sisse kooli direktor Andres Saks ja ÕE vastvalitud president Anette Viin.

Tagasiside päeva kohta on olnud positiivne, mis annab lootust korraldada sarnast üritust ka järgmisel aastal.

Pilte päeva kohta näeb rohkem kooli GALERIIST.

Käimas on robootikatund! (Marten Israel)